+90 (242) 247 05 85 +90 (555) 207 85 89 info@10numaraweb.com

#519 - Car House

Tam Ekran Tasarım Görünümü İnteraktif Demo Ekranı

Dünyaca ünlü tasarım firmaları ve grafikerlerin web site tasarımları ile 10 Numara Web Yönetim Paneli' ni bir araya getirerek profesyonel web siteler yapıyoruz.

Kurumsal tanıtım, mağaza tanıtım, ürün tanıtım ve kişisel web sayfalarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Web siteniz logonuzu tarafımıza ulaştırdıktan ve domain yönlendirmenizi sunucularımıza yaptıktan sonra 3 iş günü içerisinde teslim edilecek, yayına açılacaktır. Dilerseniz site içeriklerinizi girmeniz ve sitenizi yayına hazırlamanız için web sitenizi test yayınına alıp yapım aşamasında sayfası tasarımı yaparız.

Web sitenize, site tasarımınızın alt yapısına bağlı olarak; kurumsal tanıtım sayfaları modülü, ürün tanıtım modülü, slider yönetim modülü, haber ve duyuru modülü, memnuniyet mektupları modülü, iletişim sayfası ve firma bilgileri modülü, fotoğraf galerisi modülü, youtube ve vimeo video galeri modülü ve metin ve fotoğraf içeriklerinden oluşan sayfa tasarım modülü dahildir, istediğiniz modüller kurulur. İhtiyaç duyduğunuz diğer modüller ek ücret ile sisteminize entegre edilir.

Modüllerimizde sayı sınırlandırması yoktur. İstediğiniz kadar sayfa oluşturabilir, ürün ekleyebilir, iletişim bilgisi ekleyebilir, galeri oluşturup fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Sınırsız E-Posta tanımlayabilirsiniz.

Sınırsız sunucu belleği ve trafiği kullabilirsiniz.

Yoksa ya da yenilemek istiyorsanız logo ve kurumsal tasarımlarınızı yapabilir, alan adınızı (domain) sizin için alıp takibini yapabiliriz.

1 yıllık sunucu (hosting) kiralama bedeli ücretsizdir.

** Herhangi bir kötüye kullanımın tespitinde bütün hizmetleriniz durdurulur ve sonlandırılır.

Copyright 2014 © 10 Numara Web - Her Hakkı Saklıdır.
Çetintürk Bilgisayar

Tema ID

#519

Tema Adı

Car House

Fiyatı

490 + KDV

Tema Puanı

-

Puan Ver

Satın Al!